Popüler

 • Ahmet maranki cilt beyazl
  Cilt beyazlatmak için bitkisel formüller ve domates maskesi deneyebilirsiniz. Profesör Doktor Ahmet Maranki cilt beyazlatmak için bitkisel formülleri önerdi. Cildinizin beyazlamasını mı istiyorsunuz ? Bronz bir ciltten artık sıkıldınız mı ? O halde, Domates maskesiyle cildinizi beyazlatmaya başlamaya adım atabilirsiniz. Trdiyet.com olarak
 • Ebru şallı 21 günde karın
  Ebru Şallı 21 günde karın eritmenin sırrını açıkladı. Günümüzde, bir çok sağlık sorunları bir yana, fazla kilolarından şikayetçi o kadar insan var ki, özellikle yaz aylarında sırf karın bölgelerinde oluşan sarkmalar nedeniyle havuza, denize giremediği dönemler bile olabiliyor. 21 günde kaslı karnın sırrını verdi. İlk öncelikle ödemleriniz, kay
 • Ahmet Maranki bölgesel za
  Profesör Doktor Ahmet Maranki bölgesel zayıflamanın spor ve doğru beslenme ile mümkün olabileceğini söyledi. Özellikle yaz mevsimleri yaklaşırken insanlar formlarını korumak adı altında, bölgesel zayıflamaya yönelmektedirler. Bölgesel zayıflamak için, insanın doğru beslenmesi sağlığına dikkat etmesi gerekmekt
 • Dukan diyeti nasıl yapılı
  Dukan diyeti nasıl yapılır sorusuna trdiyet.com olarak sizlere cevaplıyoruz. Dukan diyet son zamanlarda alınan olumlu neticeler sonucunda oldukça sık başvurulan bir diyet haline gelmiştir. Dukan diyeti ile istediği fiziğe ulaşanla

Popüler

Bu yazı 4804 defa okundu.

Ahmet maranki kudret narıAhmet maranki kudret narı
Profesör Doktor Ahmet Maranki kudret narının faydalarından ve yararlarından bahsetti. Kudret narı otsu bir bitki türüdür. Meyveler olgunlaştıktan sonra, birbirinden ayrılır. Sarı çiçekleri vardır ve turuncu, sarı renkli meyveler ile kendini gösterir. Bu bitkinin ana vatanı Hindistan’dır. Kudret narı özellikle gastrit ve ülser gibi rahatsızlığı olan kişiler kullanmaktadır.

Kudret narı içerisinde bulunan E vitamini ve protein çok kaliteli ve yüksek proteinler arasındadır. Bağışıklık sistemini güçlendirdiği gibi, bir çok hastalığın tedavisinde etkili bir ek besindir. Trdiyet.com, olarak Profesör Doktor Ahmet Maranki’nin kudret narı hakkındaki bilgilerini açıklıyoruz.

Yurt dışında New York Üniversitesinden yapılan araştırmalar sonucu bir çok virüsü engellemiş olduğu kanıtlanan “kudret narı” tıp da devrim açacak bir besin niteliğinde, antibiyotik özelliği bulunan kudret narı tümörlerin tedavisinde kullanılmaktadır.

Egzama, mide ülseri gibi hastalıklarda mutlaka kullanılması gereken bir bitkidir.  Kan şekerini kontrol altına alır. Kudret narını nasıl kullanmalısınız ?

Kudret narı olgunlaştıktan sonra kavun içi rengini alır bu meyveleri ezerek bir miktar çiçek balı ile karıştırıp, sabahları aç karına yiyebilirsiniz. 2 ay süreyle her sabah bu işlemi yaparak, bir çok hastalığınızı yok edebilir, oluşabilecek hastalıklara karşı bitkisel formüller uygulayarak, sağlıklı yaşamın kapılarını aralayabilirsiniz.

Yanık ve cilt yaralarında kantaron yağı ile birlikte kudret narını kullanmanız, yaraların ve yanıkların iyileşme süresini hızlandırır. Sağlıklı günler.
Bu yazı 02 Eylül 2010, Perşembe günü, saat 16:01:32'de yayınlandı.
max 200 karakter
281331 soldaki sayıyı kutuya giriniz